Hidromek Alt Ve Üst Yapı Sektör Temsilcileriyle Buluştu

Hidromek Alt Ve Üst Yapı Sektör  Temsilcileriyle Buluştu

Küresel iş makineleri sektörüne yön veren 50 en büyük üretici arasında yer alan HİDROMEK, 13-14 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da, Uluslararası Yeraltı Kazıları Sempozyumu ve Sergisi’nde (UYAK 2018) alt yapı sektörünün yerli ve yabancı temsilcileriyle bir araya geldi.

HİDROMEK, yenilikçi ve tasarım ödüllü ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

Bu sene kuruluşunun 40’ıncı yıldönümünü kutlayan HİDROMEK’in 43 binin üzerinde iş makinesi 100’den fazla ülkede çalışıyor. Eylül ayında en son Antalya CM EXPO Fuarında iş ve inşaat makineleri sektörüyle buluşan HİDROMEK, hızını kesmeden yeni etkinliklere katılımını sürdürüyor.

ALT VE ÜST YAPI PROJELERİNDE HİDROMEK İMZASI

Bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen UYAK 2018’de, yeraltı yapıları, kazı ve destekleme teknolojilerindeki son gelişmeler ile tünelcilik ve madencilik sektörlerindeki yeraltı kazılarıyla ilgili yeni çözümler masaya yatırıldı. Türkiye’de ve yurtdışında pek çok önemli alt ve üst yapı projesinde imzası bulunan HİDROMEK de UYAK 2018’de yenilikçi iş makineleri ile yerini aldı.

YER ALTINDA GÜÇLÜ PERFORMANS

Farklı uygulamalara yönelik çözümler üreten HİDROMEK tünel inşaatındaçalışmaya yönelik olarak özel geliştirdiği HMK 220 LC

TX tünel ekskavatörü ile bu segmentteki müşteri ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılıyor. Tasarım ödüllü GEN Serisine ait HMK 220 LC TX tünel ekskavatörünün bomu, armı ve bağlantıları tünel şartları için özel üretiliyor. Zamandan ve yakıttan önemli oranda tasarruf ettiren HMK 220 LC TX’in motoru ve ana hidrolik pompası, elektronik kontrol ünitesi ile son derece uyumlu çalışarak her türlü saha şartları için farklı çalışma modları ile daha fazla iş sağlıyor. Tünel uygulamaları için özel ataşmanları mevcut olan HMK 220 LC TX, yeraltının ağır şartlarına da uyum sağlayarak maksimum performans sunuyor.

TASARIM ÖDÜLLÜ SERİ İLE AĞIR SAHA ŞARTLARINDA
OFİS KONFORU

Tasarım ödüllü GEN Serisi’ne ait paletli ve lastikli ekskavatörler geliştirilmiş performans ve mükemmel kumanda kabiliyetini beraberinde getiriyor. “HİDROMEK Operatörü” yaratma anlayışıyla oluşturulan, operatörün ofisindeki gibi konforlu hissetmesini ve makineyi kolaylıkla kullanmasını sağlamak amacıyla tasarlanan seride konforlu kabin içerisinde uzun çalışma saatlerinde operatörlere daha rahat bir çalışma ortamı sunularak operatörün verimliliğinin arttırılması sağlanıyor.

AĞIR SAHA ŞARTLARINDA MAKSİMUM PERFORMANS

Her türlü saha şartları için farklı çalışma modları ile yakıt tasarrufu sağlayan hidrolik ekskavatörler uzun ömür kombinasyonu gözetilerek üretiliyor. Çeşitli uygulamalar için farklı arm ve kova konfigürasyonlarına sahip paletli ve lastikli ekskavatörler, ağır saha şartlarında maksimum performans sağlıyor.

YÜKSEK KOPARMA GÜCÜ VE KONTROL KABİLİYETİ SUNUYOR

İş makineleri endüstrisinde 40 yıllık deneyimle tasarlanan HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici; daha fazla performans, çok yönlü kullanım, operatör konforu ve güvenlik alanlarında beklentilerin tam karşılığını veriyor. HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici, taş ocağı işletmeciliği, çakıl, madencilik ve beton santralleri çalışmaları gibi uygulamalarda üretkenlik ve yüksek verimlilik sunuyor. Bu ağır hizmet tipi yükleyici ile yüksek koparma gücü ve mükemmel kontrol kabiliyeti elde ediliyor.