Emre Paslanmaz Metal Expo Fuarı’ndaydı

Emre Paslanmaz Metal Expo Fuarı’ndaydı

Geçtiğimiz Eylül ayı başında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Metal Expo Fuarı’nda Paslanmaz Çelik ithalat ve satış konularında müşterilerine hizmetler sunan Emre Paslanmaz katılımcılar arasında yer aldı.

Metal üretim, ithalat ve satış konularında ülkemizde aktif bir fuar organizasyonunun Metal Expo Fuar’ından önce olmadığını belirten Emre Paslanmaz Firma Sahibi Emre COŞKUN : “ Paslanmaz ürünleri ithalat ve satışı konularında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki merkezimizde yurt geneline hizmet vermekteyiz. Metal Expo bizim de ilk fuar deneyimimiz oldu. Metal konusunda ülkemizde bir ihtisas fuarı eksikliği vardı kanaatimce, Metal Expo bu konudaki eksikliği gidermiş oldu, fuardaki özellikle yabancı ziyaretçilerin ilgisi bizleri memnun etti.” dedi.

İTHALATÇI YÖNÜ İLE EMRE PASLANMAZ

Dünyanın saygın üreticilerinden paslanmaz ürün ithal ettiklerini ve bunların tamamının sertifikalı olduğunu belirten Emre COŞKUN sözlerine şöyle devam etti : “ Emre paslanmaz metal ve malzeme sanayi olarak paslanmaz çelik sektöründe bulumaktan gurur duymaktayız.

Firmamız yurtdışının saygın paslanmaz çelik üreticilerinden ithal etmiş olduğu paslanmaz mil, paslanmaz lama, paslanmaz kare, paslanmaz altı köşe, paslanmaz boru, paslanmaz profil, paslanmaz boru bağlantı ve tesisat malzemelerini sertifkalı olarak ithal etmektedir.

Türk sanayi sektöründe faaliyet gösteren tekstil, gıda, endüstri makineleri, türk (depo) imalatçıları, endüstriyel mutfak ve ekipmanları ile denizcilik sektöründe faaliyet gösteren bütün firmalarımıza hizmeti bir borç bilmiştir.

İthal ettiğimiz ürünler 303-304-316 ağırlıklı olmak üzere 309-310 kalite paslanmaz özelliklerine sahip sertifikalı ürünlerdir. Siz sayın müşterilerimize hizmet etmekten onur duyan ve onlarla birlikte büyüyerek daha iyi hizmet etmeyi ilke edinen Emre paslanmaz Türk sanayisinin hizmetinde olmaktan gurur duyar. “